Resultater NSF:
 

Stevne 1708309 15m, Miniatyr, 28.11.2017                 Last ned resultatliste
Klasse V45
1 Nils Petter Håkedal Nøtterø Skl Avd. NSF 49 50 50 50 50 50 50 48 50 447 23*
2 Stein Martinsen Numedal Sprtsskyttere 47 48 50 47 48 49 49 50 50 438 8*
3 Thore Johannessen Sandefjord & Sandar 45 47 45 46 47 41 48 46 46 411 3*
Klasse V55
1 Harald Enger Nøtterø Skl Avd. NSF 46 48 49 49 44 47 49 50 47 429 7*
2 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 46 48 47 47 48 48 47 50 47 428 8*
3 Ken Pedersen Sandefjord & Sandar 46 47 47 49 47 45 47 47 45 420 6*
Klasse V65
1 Bjørn E. Hansen Nøtterø Skl Avd. NSF 49 50 49 50 49 50 50 50 47 444 11*
Klasse V70
1 Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 47 45 47 48 48 43 47 45 45 415 0*
Dommere: Yngvar Vataker og Bernt Johansen

 

Stevne 1508307 15m, Miniatyr, 24.11.2015                 Last ned resultatliste
Klasse U16
1 Bendikte Thomassen Sandefjord & Sandar 45 43 45 47 41 47 265 1*
Klasse JrM
1 Sondre Steinsholt Sandefjord & Sandar 49 49 48 48 48 49 47 47 45 430 7*
Klasse V55
1 Ken Pedersen Sandefjord & Sandar 45 48 47 47 47 43 49 43 43 412 10*
2 Thore Johannessen Sandefjord & Sandar 44 41 40 41 41 43 49 43 43 383 1*
Klasse V55
1 Harald Enger Nøtterø Skl Avd. NSF 48 45 48 47 48 47 46 49 49 427 8*
2 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 47 45 47 48 46 48 47 46 47 421 4*
Klasse V65
1 Bjørn E. Hansen Nøtterø Skl Avd. NSF 50 50 48 48 50 47 49 49 49 440 17*
2 Jørn Fremstad Sandefjord & Sandar 40 49 46 45 43 46 46 46 48 409 3*
Klasse V70
1 Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 44 45 48 47 43 43 45 45 47 407 2*
Dommere: Yngvar Vataker og Bernt Johansen

 

Stevne 1508301 15m, Miniatyr, 20.01.2015                 Last ned resultatliste
Klasse JrM
1 Sondre Steinsholt Sandefjord & Sandar 50 49 45 44 45 47 45 46 45 416 3*
Klasse K1
1 Inguna Balanas Sandefjord & Sandar 43 47 45 44 45 44 45 41 44 398 3*
Klasse V55
1 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 48 48 47 49 44 48 50 49 49 432 3*
Klasse V65
1 Jørn Fremstad Sandefjord & Sandar 47 47 46 49 48 47 48 47 47 426 7*
2 Kjell B Helle Sandefjord & Sandar 43 37 40 31 39 38 42 41 40 351 1*
Klasse V70
1 Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 46 45 45 44 46 44 45 44 44 403 2*
Dommere: Yngvar Vataker og Bernt Johansen

 

Stevne 1408307 15m, Miniatyr, 25.11.2014                 Last ned resultatliste
Klasse JrM
1 Sondre Steinsholt Sandefjord & Sandar 46 49 49 47 46 49 46 48 49 429 11*
Klasse V55
1 Tommy Gjølberg Nøtterø Skl Avd. NSF 49 49 48 50 49 49 47 47 49 437 12*
2 Tor Nystuen Nøtterø Skl Avd. NSF 47 45 48 50 50 49 49 48 49 435 9*
3 Harald Enger Nøtterø Skl Avd. NSF 48 48 49 49 46 49 46 48 49 432 7*
4 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 45 46 49 49 47 48 47 48 47 426 6*
Klasse V65
1 Bjørn E. Hansen Nøtterø Skl Avd. NSF 49 49 47 49 49 49 50 48 50 440 11*
2 Jørn Fremstad Sandefjord & Sandar 47 45 46 46 45 49 48 45 47 418 4*
Klasse V70
1 Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 42 46 46 48 45 41 46 46 46 406 8*
Dommere: Yngvar Vataker og Bernt Johansen

 

Stevne 1308301 15m, Miniatyr, 22.01.2013                 Last ned resultatliste
Klasse JrM
1 Sondre Steinsholt Numedal MSL 45 47 45 48 48 46 42 45 44 410 2*
Klasse V55
1 Tor Nystuen Nøtterø Skl Avd. NSF 50 50 50 49 49 48 47 50 48 441 9*
2 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 48 47 46 48 45 46 47 48 46 421 6*
3 Jørn Fremstad Sandefjord & Sandar 43 42 44 45 49 44 46 48 47 408 5*
Klasse V65
1 Bjørn E. Hansen Nøtterø Skl Avd. NSF 47 50 48 50 49 47 49 49 50 439 16*
Klasse V70
1 Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 45 44 44 46 48 46 45 45 48 411 4*
Dommere: Yngvar Vataker, Tor Nystuen og Bernt Johansen

 

Stevne 1208301 15m, Miniatyr, 24.01.2012                 Last ned resultatliste

Klasse A

1 Kim-Andre Lund Numedal MSL 49 50 50 50 50 50 50 50 50 449 38*
2 Hans Kr. Wear Styrvoll MSL 50 49 48 49 50 50 49 48 49 442 28*
3 Mikael Søyland Oslo Østre 45 45 43 47 48 45 48 48 47 416 8*
Klasse D
1 Thor M Brath Numedal MSL 50 50 49 48 50 50 50 50 48 445 29*
2 Ole J Solli Styrvoll MSL 48 50 50 47 48 48 49 50 49 439 17*
3 Bjørn L Vorre Numedal MSL 47 49 49 50 49 49 48 45 49 435 14*
Klasse U 16
1 Sondre Steinsholt Sandefjord & Sandar 41 44 46 41 46 42 260 2*
Klasse JrK
1 Katrine Lund Numedal MSL 50 50 50 49 48 48 50 50 49 444 31*
2 Line Camilla Næs Styrvoll MSL 44 47 47 49 50 50 49 49 50 435 18*
Klasse V45
1 Ken Pedersen Sandefjord & Sandar 47 48 47 49 48 50 49 46 48 432 16*
2 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 50 47 48 46 47 49 47 47 47 428 13*
Klasse V55
1 Jørn Fremstad Sandefjord & Sandar 41 44 46 46 46 44 44 45 45 401 3*
Klasse V70
1 Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 45 50 47 47 47 45 48 46 45 420 4*

 

 

Stevne 1108301 15m, Miniatyr, 04.01.2011                 Last ned resultatliste

Klasse B
1 Daniel Davidsen Andebu Pistollag 48 49 48 50 49 49 49 49 48 439
Klasse V45
1 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 45 48 49 49 47 49 48 49 50 434
2 Ken Pedersen Sandefjord & Sandar 49 48 49 49 50 45 48 46 48 432
Klasse V55
1 Bjørn Egil Hansen Nøtterø SL Avd. NSF 49 49 49 49 48 48 50 48 48 438
2 Harald Enger Nøtterø SL Avd. NSF 49 49 48 48 49 50 47 49 48 437
3 Kjell B Helle Sandefjord & Sandar 43 44 41 44 47 44 39 42 42 386
Klasse V70
1 Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 45 47 46 44 47 46 45 46 47 413
Dommere: Yngvar Vataker, John O. Larsen og Bernt Johansen

 

 

Stevne 1008315 10m 25.11.2010                             Last ned resultatliste

Klasse A
1 Nils P.Håkedal Nøtterø 97 97 99 94 98 96 581 29*
Klasse C
1 Atle Bakken Grenland 92 94 91 91 93 95 556 22*
Klasse Jr M
1 Kristoffer Skjelland NTG Lillehamer 93 99 95 96 96 99 578 29*
2 Daniel Sørli NTG Lillehamer 92 93 95 93 96 97 566 25*
Klasse V 45
1 Tommy Gjølberg Nøtterø 91 94 94 93 372 12*
2 Thor Nystuen Nøtterø 91 90 92 98 371 12*
3 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 93 89 86 97 365 10*
Klasse V 55
1 Bjørn E. Hansen Nøtterø 96 92 94 96 378 14*
Klasse V 70
1 Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 77 81 88 90 336 2*
Dommere: Yngvar Vataker, John O. Larsen og Bernt Johansen


 

Stevne 15m, Miniatyr, 19.10.2010                               Last ned resultatliste

Klasse A
1 Nils Petter Håkedal Nøtterø SL Avd. NSF 49 50 50 49 50 50 50 49 50 447
Klasse B
1 Alle Bakken Grenland 47 49 49 48 49 48 50 47 46 433
Klasse V45
1 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 45 46 50 46 45 47 48 50 50 427
2 Bjørn Håkedal Nøtterø SL Avd. NSF 49 46 46 48 48 47 49 47 47 427
Klasse V55
1 Jørn Fremstad Sandefjord & Sandar 43 42 47 44 47 44 44 47 44 402
2 Klell B. Helle Sandefjord & Sandar 46 38 43 43 44 46 41 44 42 387
Klasse V70
1 Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 44 45 45 42 44 39 42 45 46 392
Dommere: Yngvar Vataker, John O. Larsen og Bernt Johansen
Stevne 15m, Miniatyr, 05.01.2010                    
                         
Klasse B                          
1   Kristian Gjølberg Nøtterø SL Avd. NSF 49 49 49 49 48 48 48 48 48 436
                         
Klasse C                          
1   Rasmus Lillekvelland Nordstrand 48 49 49 49 49 44 50 49 49 436
2   Anders Helgeneset Nordstrand 49 49 49 49 46 46 44 49 46 427
                         
Klasse U 16                          
1   Eline T Vatne Nordstrand 47 47 48 46 48 44       280
2   Hanna Benth Nordstrand 41 45 46 37 40 38       247
                         
Klasse JrM                          
1   Sondre Westad Nordstrand 50 48 47 50 49 50 50 49 48 441
2   Sondre Arntsen Nordstrand 49 47 49 47 48 48 49 49 46 432
                         
Klasse V45                          
1   Ken Pedersen Sandefjord & Sandar 47 49 50 47 50 47 50 47 48 435
2   Tommy Gjølberg Nøtterø SL Avd. NSF 48 48 49 45 48 49 49 48 50 434
3   Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 49 48 46 46 49 47 46 49 47 427
                         
Klasse V55                          
1   Bjørn Egil Hansen Nøtterø SL Avd. NSF 49 47 48 48 49 50 49 49 49 438
2   Jens Pettersen Nordstrand 49 47 47 44 46 49 47 49 45 423
3   Jørn Fremstad Sandefjord & Sandar 44 45 47 45 48 46 46 46 45 412
                         
Klasse V70                          
1   Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 48 47 49 44 49 48 47 48 42 422
                         
                         
Dommere:          Yngvar Vataker, John O. Larsen og Bernt Johansen  

 

 

Stevne 15m, Miniatyr, 6.1.2009                    
Klasse A                          
1   Nils P.Håkedal Nøtterø SL Avd. NSF 50 49 50 50 50 50 50 50 50 449
Klasse B                          
1   Atle Bakken Grenland 49 46 49 47 45 50 46 47 46 425
Klasse V45                          
1   Tor Nystuen Nøtterø SL Avd. NSF 48 49 50 48 48 48 47 49 49 436
2   Tommy Gjølberg Nøtterø SL Avd. NSF 49 48 48 49 49 48 49 46 48 434
3   Harald Enger Nøtterø SL Avd. NSF 50 49 48 48 48 47 47 50 46 433
4   Ken Pedersen Sandefjord & Sandar 49 48 49 46 48 49 48 47 48 432
5   Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 47 49 48 49 49 50 48 47 49 418
Klasse V55                          
1   Bjørn Egil Hansen Nøtterø SL Avd. NSF 48 48 49 49 48 49 48 48 46 433
2   Jørn Fremstad Sandefjord & Sandar 46 44 46 45 47 47 42 46 46 409
3   Kjell B. Helle Sandefjord & Sandar 45 43 46 42 44 41 44 46 40 391
4   Tom Rilvaag Sandefjord & Sandar 41 41 47 43 36 41 39 42 44 384
Klasse V70                          
1   Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 47 49 46 46 47 48 45 49 47 424
                         
                         
Dommere: Yngvar Vataker, John O. Larsen og Bernt Johansen            

 

Stevne15m,Miniatyr,21.10.2008                      
Klasse A                            
1   Arne Storruste Nøtterø SL Avd. NSF 50 50 49 48 48 46 50 49 49 439  
Klasse C                            
1   Anders Helgeneset Nordstrand 49 47 46 47 47 47 48 44 46 421  
Klasse JrK                            
1   Linn Glemmestad Nordstrand 49 50 47 50 49 48 49 48 50 440  
2   Heidi Jægtnes Nordstrand 46 45 49 48 48 48 47 49 46 426  
3   Cecilie Birkeland Nordstrand 42 43 43 42 45 42 43 41 42 383  
Klasse U16                            
1   Sondre Welstad Nordstrand       48 46 47 45 47 46 279  
2   Sigurd Salvesen Nordstrand       46 46 42 45 40 42 261  
Klasse V45                            
1   Tommy Gjølberg Nøtterø SL Avd. NSF 49 49 50 50 49 49 48 48 48 440  
2   Tor Nystuen Nøtterø SL Avd. NSF 46 49 48 48 46 48 49 49 48 431  
3   Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 47 48 46 48 49 48 46 49 48 429  
Klasse V55                            
1   Jens Pettersen Nordstrand 46 47 48 46 48 49 47 49 46 426  
2   Jørn Fremstad Sandefjord & Sandar 46 46 46 46 47 47 44 42 45 409  
3   Kjell B. Helle Sandefjord & Sandar 46 41 43 43 38 44 44 44 46 389  
Klasse V70                            
1   Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 48 47 47 43 46 47 47 47 47 419  
                           
                           
Dommere: Yngvar Vataker, John O. Larsen og Bernt Johansen              

 

Stevne 15m, Miniatyr, 8.1.2008                    
Klasse B                        
1 Atle Bakken Grenland 49 50 47 49 48 48 50 49 48 438
Klasse JrK                        
1 Hege Nesjan Nordstrand 47 46 47 47 48 48 47 45 45 420
2 Heidi Jægtnes Nordstrand 42 44 43 47 49 38 46 42 40 391
Klasse U16                        
1 Sondre Welstad Nordstrand       49 46 47 45 46 46 279
Klasse K1                        
1 May E. Nordahl Nordstrand 50 49 49 48 49 50 50 50 49 444
Klasse K2                        
1 Grete Andresen Nordstrand 46 49 47 45 47 44 47 44 46 415
2 Beth Nordahl Nordstrand 37 40 42 40 44 40 36 44 35 358
Klasse V45                        
1 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 47 49 48 49 49 50 48 47 49 436
Klasse V55                        
1 Dag Rasmussen Nordstrand 49 50 48 49 49 49 48 50 50 442
2 Bjørn Egil Hansen Nøtterø SL Avd. NSF 48 49 48 47 47 49 50 49 50 437
3 Jens Pettersen Nordstrand 49 50 49 48 49 49 49 49 45 437
4 Jørn Fremstad Sandefjord & Sandar 49 44 45 47 44 46 44 46 47 412
5 Kjell B. Helle Sandefjord & Sandar 37 42 39 45 46 39 40 45 40 373
Klasse V65                        
1 Kåre Sivertsen Grenland 38 45 46 45 45 44 46 47 46 402
                       
                       
Dommere: Hilde Vataker, John O. Larsen og Bernt Johansen          


 

Stevne,10m,29.11.2007                
                 
Klasse A                  
1 Nils P.Håkedal Nøtterø 97 95 98 98 99 99 586
                 
Klasse B                  
1 Arne Storruste Nøtterø 96 97 94 94 94 94 569
                 
Klasse C                  
1 Hans J. Aslaksen Nøtterø 93 92 92 94 94 94 559
2 Atle Bakken Grenland 91 92 95 89 92 93 552
                 
Klasse Junior M                
1 Anders Mathisen Nøtterø 90 86 85 94 93 91 539
                 
Klasse V45                
1 Harald Enger Nøtterø 95 92 97 96     380
2 Tommy Gjølberg Nøtterø 94 92 96 95     377
3 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 87 89 96 90     362
                 
Klasse V55                
1 Bjørn Egil Hansen Nøtterø 94 95 95 95     379
                 
Klasse V70                
1 Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 88 89 96 88     361
                 
                 
                 
Dommere: Yngvar Vataker, John O. Larsen og Bernt Johansen  


 

Stevne 15m, Miniatyr, 23.10.2007                    
                       
Klasse A                        
1 Nils P. Håkedal Nøtterø SL Avd. NSF 49 50 49 50 50 50 50 50 49 447
2 Arne Storruste Nøtterø SL Avd. NSF 48 50 49 49 47 49 49 50 48 439
Klasse C                        
1 Atle Bakken Grenland 45 49 48 46 49 50 49 47 47 430
2 Håvard Flaatten  Sandefjord & Sandar 46 45 48 42 47 48 48 46 46 416
Klasse JrM                        
1 Anders Mathisen Nøtterø SL Avd. NSF 47 48 46 49 48 50 47 49 47 431
2 Ole Kristian Røed Sandefjord & Sandar 45 40 43 45 44 44 46 45 45 397
Klasse U16                        
1 Sondre Welstad Nordstrand       38 45 44 43 44 44 258
2 Helene Rønningen Nordstrand       37 39 42 45 42 41 246
Klasse V45                        
1 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 50 48 46 48 50 50 48 49 48 437
Klasse V55                        
1 Jens Pettersen Nordstrand 50 49 48 50 48 49 48 47 48 437
2 Bjørn Egil Hansen Nøtterø SL Avd. NSF 47 48 48 49 49 50 48 48 48 435
3 Gunnar Olsen Grenland 48 49 48 45 47 48 47 49 46 427
Klasse V65                        
1 Kåre Sivertsen Grenland 45 45 44 47 47 48 47 47 46 416
Klasse V70                        
1 Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 48 46 49 46 48 48 49 48 46 428
                       
                       
Dommere: Yngvar Vataker, John O. Larsen og Bernt Johansen          

Resultater fra årets klubbmesterskap 2007

Klasse senior:
1. og klubbmester Bernt Johansen            436 (gyldt medalje)
2. Håvard Flaatten                                   417 (sølv medalje)
3. Yngvar Vataker                                   412 (bronse medalje)

Klasse Junior
1. og klubbmester Ole Kristian Røed       431 (gyldt medalje)

Resultater klassevis:
Klasse A:
1. Bernt Johansen                                    436

Klasse B:
1. Yngvar Vataker                                   412

Klasse C:
1. Håvard Flaatten                                   417
2. Jørn Fremstad                                     409

Klasse D:
1. Dag H. Klavenes                                 401
2. Jan Ole Benjaminsen                           400
3. Kjell B. Helle                                      389
4. Daniel Aloia                                        388
5. John O. Larsen                                   386


 

KM Luftgevær 01.03.2007                
                   
Klasse Sen. Menn                 Medalje
1 Nils P.Håkedal Nøtterø 98 96 96 99 100 98 587 Gull
2 Hans Kr. Wear Styrvold 96 96 96 100 97 96 581  
3 Hans J. Aslaksen Nøtterø 93 93 92 91 87 90 546  
                     
Klasse Junior M                  
1 Anders Mathisen Nøtterø 88 84 89 84 92 93 530 Gull
                   
Klasse V45                  
1 Tommy Gjølberg Nøtterø 91 93 93 96     373 Gull
2 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 92 93 92 95     372  
3 Thor Nystuen Nøtterø 90 90 92 93     365  
                   
Klasse V55                  
1 Bjørn Egil Hansen Nøtterø 88 98 97 96     379 Gull
2 Dag Holm Klavenes Sandefjord & Sandar 75 75 89 79     318  
                   
Klasse V70                  
1 Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 90 83 85 91     349 Gull
                   
                   
                   
Dommere: Yngvar Vataker, John O. Larsen og Bernt Johansen    

                   

 

Stevne 10m 01.03.2007                
                 
Klasse A                  
1 Nils P.Håkedal Nøtterø 98 96 96 99 100 98 587
                 
Klasse C                  
1 Hans J. Aslaksen Nøtterø 93 93 92 91 87 90 546
2 Atle Bakken Grenland 92 93 92 88 87 91 543
                 
Klasse D                  
1 Hans Kr. Wear Styrvold 96 96 96 100 97 96 581
                 
Klasse Junior M                
1 Anders Mathisen Nøtterø 88 84 89 84 92 93 530
                 
Klasse V45                
1 Tommy Gjølberg Nøtterø 91 93 93 96     373
2 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 92 93 92 95     372
3 Thor Nystuen Nøtterø 90 90 92 93     365
                 
Klasse V55                
1 Bjørn Egil Hansen Nøtterø 88 98 97 96     379
2 Dag Holm Klavenes Sandefjord & Sandar 75 75 89 79     318
                 
Klasse V70                
1 Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 90 83 85 91     349
                 
                 

 

Stevne 15m, Miniatyr, 09.01.2007                    
                       
Klasse A                        
1 Nils P. Håkedal Nøtterø SL Avd. NSF 50 50 50 50 50 50 50 50 50 450
2 Morten Fuglevåg Nordstrand 47 49 50 47 50 48 48 48 50 437
Klasse B                        
1 Hans Jørgen Aslaksen Nøtterø SL Avd. NSF 46 49 45 49 47 48 49 48 49 430
2 Ken Pedersen Sandefjord & Sandar 46 47 46 49 46 45 47 46 48 420
Klasse C                        
1 Atle Bakken Grenland 47 49 47 49 48 48 48 50 47 433
Klasse D                        
1 Kjell B Helle Sandefjord & Sandar 43 40 45 43 44 37 42 45 45 384
2 Daniel Aloja Sandefjord & Sandar 42 42 42 41 38 39 46 46 42 378
Klasse JrK                      
1 May Elisabeth Nordahl Nordstrand 50 50 49 49 49 50 48 50 49 444
2 Linn G. Larsen Nordstrand 49 48 46 48 49 50 48 49 50 437
3 Line Bogan Nordstrand 44 43 43 44 43 44 43 47 45 396
4 Hege Nesjan Nordstrand 46 46 45 45 44 41 42 37 37 383
5 Cecilie Birkeland Nordstrand 39 39 44 41 44 44 40 42 43 376
Klasse JrM                      
1 Per Erik Øvrebø Nordstrand 49 49 48 49 48 48 47 47 50 435
Klasse V45                      
1 Bernt Johansen Sandefjord & Sandar 45 48 49 50 46 50 48 48 48 432
Klasse V55                      
1 Dag Rasmussen Nordstrand 50 50 49 49 48 50 49 48 48 441
2 Bjørn Egil Hansen Nøtterø SL Avd. NSF 49 50 48 48 50 48 49 47 48 437
3 Jens Pettersen Nordstrand 48 48 47 45 46 48 50 50 47 429
Klasse V70                      
1 Yngvar Vataker Sandefjord & Sandar 47 46 43 44 45 45 41 46 46 403
                       
                       
Dommere: Yngvar Vataker, John O. Larsen og Andreas Johansen